- úvod - technologie - certifikáty - kontakty - půjčovna a prodej lešení - -

Graco Airless - vysokotlaké stříkání
Zakladatelé společnosti byli členy sdružení Protective Colours, které již 10 let úspěšně působilo v oboru. Firma vznikla přímým pokračováním v odborné činnosti. Jsou využity zkušenosti z dlouholeté praxe s přípravou povrchů a samotnými aplikacemi ochran.

Mezi prvními v České republice začali používat k ochraně nejmodernější, vysoce účinné materiály předních světových výrobců - vícesložkové materiály - nátěrové systémy na bázi masticových základních epoxidů s 85% obsahem sušiny (polyamid, železitá slída, zinek, hliník, atd.) - např. PPG (USA), Hempel (Dánsko), Jotun (Norsko), Le segnore, International (Francie), Ameron (Nizozemí), Thnemec (USA) a Derisol (Německo). Tyto nátěrové systémy dosahují životnost až 30 let. Společnost používá materiály s certifikáty kvality ISO 9001, a vlastnící i certifikát kvality ze zkušebny ČD Správa mostů a tunelů (i pro nanášení na povrchy očištěné na St. 3). Firma Protective Colours, s.r.o. vlastní certifikáty pro aplikace těchto materiálů.

K nanášení nátěrových systémů firma používá Graco Airless (USA) - technický systém vysokotlakého bezvzduchové stříkání (dopravní tlak: 230 bar) - nejmodernější technologie, která zaručuje rovnoměrnost povrchu i při síle jedné vrstvy 120 mikrometrů.

Firma Protective Colours s.r.o. před vlastní aplikací připraví kvalitu povrchu vhodnými technologiemi:
- mobilní tryskání křemičitým pískem (až na stupeň čistoty Sa. 2,5)
- tlakovou vodou
- intenzivní mechanické čištění elektrickými odrezovacími kladivy BOSCH (na stupeň čistoty St. 3)

Pro zaručenou kvalitu prováděných prací využívá firma vlastní lehký multifunkční lešeňový systém s maximálním dosahem, včetně vlastní mobilní techniky.

Firma Protective Colours s.r.o. se účastní programu likvidace nebezpečných odpadů.

 

 

Graco Airless - vysokotlaké stříkání
Mobilní tryskání křemičitým pískem
Mobilní tryskání křemičitým pískem